I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH SIERPC 2019

25-11-2018

dodany przez: Admin

NAJBLIŻSZA NASZA WYSTAWA JUŻ W MAJU – SIERPC 19. maj 2019

Sierpc – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, nad rzeką Sierpienicą przy jej ujściu do Skrwy, około 40 km na północ od Płocka.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !

adres do nawigacji: SIERPC JEZIÓRKA MIEJSKIE

Dla chętnych osób, które przyjadą z psami wcześniej,  Ośrodek Wypoczynkowy SŁUPIA oferuje wolne miejsca.             tel 501 721 650

HARMONOGRAM WYSTAWY KRAJOWEJ

9.00 – 10.45 przyjmowanie psów na wystawę
11.00 – uroczyste otwarcie wystawy
11.15 – rozpoczęcie sędziowania
14.00 – 14.30 przerwa a w niej: konkurs Junior Handling, oraz konkursy dla dzieci
14.30 – kontynuacja sędziowania
16.00 – rozpoczęcie konkurencji finałowych oraz hodowlanych
17.00 – zakończenie wystawy

OBSADA SĘDZIOWSKA:

Owczarek niemiecki i staroniemiecki
Zbigniew Zieliński – sędzia międzynarodowy

Pozostałe rasy:
Joanna Senz – sędzia krajowy PKK

Staż:
Kamila Kędzierska – sędzia stażysta PKK – rasy małe
Edyta Zalejasz – sędzia stażysta PKK  ON
Mariusz Smejda – sędzia stażysta PKK  ON

lek. wet. Waldemar Piusiński Gabinet Weterynaryjny Sierpc (Gabriela Narutowicza 32)

Rejestracja na wystawę poprzez pobranie i odesłanie wypełnionego formularza ze strony PKK, wraz ze skanami rodowodów, championatów, dyplomami użytkowości oraz dowodami wpłaty za wystawę i składkę członkowską na adres:

polski.klub.kynologiczny@gmail.com

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

504 900 803  Zbigniew Zieliński
508 280 447  Ewa Zielińska  po godz 15.00                                                                                              604 915 164  Monika Orlińska

Zapisy psów z wpisem do katalogu
I termin do 01 maja 2019
II termin do 08 maja 2019

Opłaty za zgłoszenie psów

za 1 psa                                                 80 pln
za 2-3 psa                                             60 pln
4 i kolejny pies                                     40 pln
klasa baby i weteran                           30 pln

Każdy pies zgłoszony w dniu wystawy/poza katalogiem 100 pln

Opłaty dla wystawców zagranicznych:

1 pies 25 euro
2-3 pies 20 euro
4 i kolejne 15 euro
klasa baby i weteran 10 euro

Każdy pies zgłoszony w dniu wystawy 30 euro

DANE DO WPŁATY

Polski Klub Kynologiczny
Marianka 1
26-341 Mniszków

32 1140 2004 0000 3302 7670 3877

Konto dla wpłat dewizowych

SWIFT: BREXPLPWMBK

PL70114020040000370276601244

REKLAMA W KATALOGU

cala strona 100 zl,
1/2 strony 50 zl,
1/4 strony 30 zl

zgłoszenia wraz z banerem reklamowym proszę wysyłać na adres:

polski.klub.kynologiczny@gmail.com

w tytule przelewu wpisując „reklama katalog”

Na wystawie będzie możliwość pobrania materiału do badań DNA, koszt takich badań to 150 pln oraz wykonanie przeglądu hodowlanego.

KLASY WYSTAWOWE:

Klasa baby – 3 do 6 miesięcy,
Klasa szczeniąt – wiek od 6 do 9 miesięcy,
Klasa juniorów – wiek od 9 do 15 miesięcy,
Klasa pośrednia – wiek od 15 do 24 miesięcy,
Klasa otwarta – wiek powyżej 15 miesięcy,
Klasa championów – wiek powyżej 18 miesięcy, do zgłoszenia należy dołączyć skan championatu
Klasa użytkowa – wiek powyżej 15 miesięcy, do zgłoszenia należy dołączyć skan certyfikatu użytkowości
Klasa weteranów – wiek powyżej 8 lat.

Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia psa.

OCENY I LOKATY

Przy ocenie indywidualnej psy mogą otrzymać następujące noty:

-doskonała,
-bardzo dobra,
-dobra,
-dostateczna,
-dyskwalifikująca,
-nie podlega ocenie;

W klasach baby i szczeniąt psy mogą otrzymać następujące noty:

-wybitnie obiecująca,
-obiecująca,
-mało obiecująca.

Oprócz oceny indywidualnej sędzia dokonuje oceny porównawczej i ustala lokaty od I do IV. Wszystkie dalej ustawione psy otrzymują oceny indywidualne bez lokat.
Werdykt sędziego dotyczący oceny i lokaty jest ostateczny.

NA WYSTAWIE WALCZYMY O NASTĘPUJĄCE CERTYFIKATY

CAPC – klasa baby i puppy
CAJC – klasa młodzież
CAC–    klasy dorosłe (pośrednia, otwarta, championów, użytkowa i weteranów)