1 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Mapa dojazdu na wystawę

Polski Klub Kynologiczny ma zaszczyt zaprosić hodowców psów na naszą 1 Krajową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dn /sobota/ 10. 09. 2016 r na stadionie sportowym w Mniszkowie.

Z ogromną przyjemnością będziemy gościć koleżanki i kolegów z psami z innych organizacji kynologicznych. Do naszego zaproszenia dołączają się panowie Starosta Powiatu Opoczyńskiego Józef Róg oraz Wójt Gminy Mniszków Paweł Werłos, którzy wystawę tę objęli Honorowym Patronatem.

Impreza wzbogacona będzie różnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Wszystkich serdecznie zapraszamy, zarząd PKK.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PSA NA WYSTAWĘ MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY POLSKI KLUB KYNOLOGICZNY W ZAKŁADCE REJESTRACJA ► FORMULARZE. ► ZGŁOSZENIE PSA/SUKI NA WYSTAWĘ I PRZESŁAĆ MAILOWO: polski.klub.kynologiczny@gmail.com ; kontakt@polskiklubkynologiczny.pl LUB POCZTĄ NA ADRES KLUBU: POLSKI KLUB KYNOLOGICZNY MARIANKA 1 26-341 MNISZKÓW. Informacji udzielamy pod nr. 504 900 803. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

OBSADA SĘDZIOWSKA:

OWCZARKI NIEMIECKIE:

SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY ZBIGNIEW ZIELIŃSKI

POZOSTAŁE RASY:

SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY PIOTR KŁOSIŃSKI

SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY REMIGIUSZ CZECH

EGZAMIN SĘDZIOWSKI BĘDZIE ZDAWAŁA

SĘDZIA PRÓB PRACY

BEATA PYTLEWSKA

Termin zgłoszenia psów na wystawę do 30 sierpnia br. Opłata za pierwszego psa wynosi 50 zł, za każdego następnego – 30 zł. Istnieje możliwość zgłoszenia psa w dniu wystawy, lecz pies ten nie będzie umieszczony w katalogu, a zatem w/g regulaminu nie może brać udziału w BEST`ach, a ocena liczy się tylko do „hodowlanej”. Opłata za zgłoszenie psa w dniu wystawy wynosi 80 zł.

WPŁATY PROSIMY PRZESYŁAĆ NA KONTO:

PKK Marianka 1 26-341 Mniszków

48 1140 2017 0000 4402 1097 1358

W katalogu można reklamować swoją hodowlę. Cena reklamy na całej stronie katalogu wynosi 100 zł, 1/2 strony 50 zł, baner hodowli 25 zł. Pliki należy przesłać do dnia 26 sierpnia na adres mail PKK.

W programie wystawy

– rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel pies” – konkurs zorganizowano dla dzieci z GMINY MNISZKÓW

– pokaz wyszkolenia psów GRUPY SZKOLENIOWEJ

URSA MAJOR TEAM & MRP K9 SECURITY

– pokaz SZTUK WALKI instruktorów UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION, którą poprowadzi President/Head Instructor Tomasz Adamczyk

– konkurs młodego prezentera , na którym dzieci będą próbowały swych sił w wystawianiu swoich pupili.

Życzymy wielu wrażeń i sportowej rywalizacji.

ZAPRASZAMY.

ZARZĄD PKK.